ASN Duurzaam Mixfonds Offensief

Handelskoers

Fondskosten: 0,90%

Financieel solide duurzame beleggingen in verschillende beleggingscategorieën

Het ASN Duurzaam Mixfonds Offensief belegt in een mix van verschillende gespreide wereldwijde beleggingen: aandelen, obligaties én microkredieten. Het beleggingsbeleid is gericht op vermogensgroei op lange termijn, door middel van de spreiding over verschillende beleggingscategorieën. De beleggingen voldoen aan onze strikte duurzaamheidscriteria op het gebied van klimaat, biodiversiteit, mensenrechten, goed bestuur en dierenwelzijn.

Het fonds belegt in de volgende beleggingscategorieën Doelweging
ASN Duurzaam Aandelenfonds 52%
ASN Duurzaam Obligatiefonds 22%
ASN Milieu & Waterfonds 13%
ASN Small & Midcapfondsl 5%
ASN Microkredietpool 8%

De verhouding tussen de beleggingscategorieën kan schommelen door koersveranderingen. Daarom wordt deze verhouding bewaakt. Minstens eens per maand wordt beoordeeld of aanpassing aan de oorspronkelijke percentages vereist is. Zo blijft de risico-rendementsverhouding in balans.

Voor de microkredieten belegt het fonds via onderhandse leningen en aandelenparticipaties in microfinancieringsinstellingen (MFI's). MFI's verstrekken financiële diensten aan mensen met een laag inkomen, micro-ondernemingen en het midden- en kleinbedrijf in lage-inkomenslanden.

ASN Impact Investors

ASN Impact Investors is erop gericht dat de beleggingen in de ASN beleggingsfondsen passen in of bijdragen aan een wereld waar mensen veilig en gezond kunnen leven en de natuur wordt beschermd, nu en in de toekomst. Daartoe toetsen, selecteren en monitoren wij de bedrijven op basis van onze strikte duurzaamheidscriteria en zetten wij actief aandeelhouderschap in.

Financieel Rendement

Step 1

Rendementsontwikkeling (groei per €100)

Koersverloop

Bron: Infront Financial Technology B.V.

Duurzame beleggingsdoelstelling – Artikel 9

Dit beleggingsfonds richt zich specifiek op het behalen van duurzame beleggingsdoelstellingen, daarom rapporteert het fonds onder artikel 9 van de SFDR. Duurzaamheid is dan ook een verbindend en verplicht onderdeel van het beleggingsproces. Lees meer

Universum ASN Duurzame Mixfondsen

De ASN Duurzame Mixfondsen beleggen in andere ASN beleggingsfondsen. Wilt u weten waarin de ASN Duurzame Mixfondsen kunnen beleggen, dan kunt u de beleggingsuniversa van de andere fondsen raadplegen.

Kwartaalbericht ASN Duurzaam mixfonds Offensief

Resultaat tweede kwartaal 2026

Wat speelde mee?

Invloed van de selectie van de beleggingen op het rendement

Onze visie voor de lange termijn 

Documenten